Blog o krásnej a zdravej pleti

 1. Ektoín - pomôže pri vráskach a pred starnutím pleti

  Ektoín - pomôže pri vráskach a pred starnutím pleti

  Značky pleťovej kozmetiky na celom svete neustále prichádzajú s novými, zaručenými ingredienciami, ktoré dodajú našej pokožke maximálnu pevnosť a hydratáciu. Až certifikovaná dermokozmetika DADOSENS však spôsobila revolúciu v boji proti vráskam. Ako prvá v Nemecku použila prelomovú látku - ektoín a pridala ho do špecializovanej pleťovej starostlivosti o citlivú zrelú pokožku. Čo je ektoín a aké sú jeho účinky na našu pleť?

  Čítať viac
 2. 5 krokov starostlivosti o zrelú citlivú pleť

  5 krokov starostlivosti o zrelú citlivú pleť

  Zrelá a zároveň citlivá pleť? Väčšinou máme na výber len dve možnosti - pleťová kozmetika na zrelú pleť a kozmetika na citlivú pokožku. Ale čo ak vaša pleť vyžaduje obe formy starostlivosti? Máme na to riešenie - kozmetická línia REGENERATION E je vytvorená špeciálne pre citlivú zrelú pleť, ktorá potrebuje regeneráciu aj upokojenie. Prinášame vám 5 krokov starostlivosti, ktorú vaša pleť veľmi ocení.

  Čítať viac
 3. Máte citlivú pleť? Čím menej prísad v kozmetike, tým lepšie pre vás

  Máte citlivú pleť? Čím menej prísad v kozmetike, tým lepšie pre vás

  Počuli ste už výraz čistá kozmetika? Ide o veľký trend, ktorý prišiel z USA. Ide o protichodný trend k súčasnej kozmetike, ktorá obsahuje veľké množstvo niekedy aj sporných ingrediencií, aby zabezpečila okamžitý, no krátkodobý efekt.

  Čítať viac
 4. Najčastejšie kožné problémy, ktoré nás trápia v dospelosti a ich riešenie

  Najčastejšie kožné problémy, ktoré nás trápia v dospelosti a ich riešenie

  Krásnu a zdravú pleť by sme chceli všetky. Ale takmer každá z nás, ktorá má citlivú pleť, vie, že citlivá pleť prináša aj ďalšie problémy. Aké problémy nás najčastejšie trápia a ako sa dajú riešiť?

  Čítať viac
 5. AKNÉ V DOSPELOM VEKU: Ktoré ingrediencie vám pomôžu zbaviť sa vyrážok?

  AKNÉ V DOSPELOM VEKU: Ktoré ingrediencie vám pomôžu zbaviť sa vyrážok?

  Akné je nepríjemná záležitosť nielen pre našu pleť, ale aj sebavedomie. Nepríjemné vyrážky na tvári sa ťažko maskujú makeupom a každá ďalšia vyrážka nás núti pýtať sa - čo robíme zle? Prečo sa nemôžeme zbaviť akné? Existuje však niekoľko účinných prírodných ingrediencií, ktoré vám pomôžu v boji proti akné, predchádzať fľakom a drobným jazvičkám.

  Čítať viac