REGENERATION E

Darčeková sada REGENERATION E Nočný krém na zrelú pleť + ZADARMO Krémová maska 15 ml

Hodnotenie:
88%
Bežná cena 61,90 € / 50ml + 15ml Znížená cena 37,14 € / 50ml + 15ml
Dostupnosť: Skladom
-40%
SKU
601880

Konečne intenzívny anti-aging pre citlivú pleť na noc. Exkluzívna anti-aging darčeková sada so skvelým mini produktom zadarmo. Starostlivosť v tomto pleťovom programe vám okamžite zaistí mladistvú, hladkú a vypnutú pleť bez vrások. Vhodné pre zrelú, citlivú pleť náchylnú na alergie vo veku 40 +/-.

  • Výrobok neobsahuje lepok.
  • Certifikát zaručuje dodržiavanie najvyšších štandardov vo výrobe.
  • Patríme medzi spoločnosti, ktoré plnia trvalo udržateľné štandardy a trvalo udržateľný rozvoj, podporujeme ekonomiku a ekológiu a prácu v treťom svete.
  • Nepoužívame živočíšne výťažky alebo výrobky testované na zvieratách.
  • Spoločnosť s ekologicky udržateľnými výrobkami a službami.

Certifikovaná prírodná dermokozmetika DADO SENS prináša nočnú starostlivosť vo výhodnej sade s 2 osvedčenými anti-aging produktami pre dokonalé vyhladenie, vypnutie a výživu pleti.

REGENERATION E regeneruje citlivú pleť a poskytuje jej intenzívnu starostlivosť v boji proti starnutiu. Regeneračná sila a podpora prirodzenej obranyschopnosti citlivej pokožky sa oslabujú často rýchlejšie ako v prípade normálnej pleti. Citlivá pleť je obzvlášť náchylná na predčasné starnutie, pretože koža sa časom stenčuje, stráca vlhkosť a životne dôležité látky.

• Ektoín dodáva pokožke vlhkosť, redukuje vrásky a pomáha jej byť hladšou a pevnejšou. Zároveň podporuje prirodzenú ochranu buniek a tlmí zápaly.

• Kyselina hyalurónová hydratuje, zanecháva pokožku hladšiu a zvyšuje jej elasticitu.

Kľúčové vlastnosti kozmetickej sady:

• Pôsobí proti starnutiu pokožky.
• Posilňuje štruktúru pokožky.
• Redukuje vrásky.
• Vyživuje pokožku a zvyšuje jej pružnosť.
• Posilňuje ochranný systém pokožky.
• Zabezpečuje hebkosť.

Sada obsahuje:

REGENERATION E Nočný krém na zrelú, citlivú pleť 50 ml bez vôní a farbív. Predstavuje nočnú starostlivosť pre každého, koho pleť neznesie alebo nepreferuje bežné parfumované produkty. REGENERATION E Nočný krém minimalizuje riziko vzniku podráždenia či alergií a spomaľuje starnutie. Zanecháva pokožku krásne hydratovanú, pevnú a hladkú. Vrásky sú redukované. Pleť je žiarivo svieža a prirodzená bariéra pokožky je posilnená do budúcnosti. Obsahuje Ektoínový omladzujúci komplex, biotín, zinok a výťažok z koreňa sladkého drievka, ktorý upokojuje pokožku. Nočný krém je vhodným doplnkom terapeutickej starostlivosti o ekzém a psoriázu.

Krémová maska mini na zrelú, citlivú pleť 15 ml v sebe spája kombináciu výnimočnej účinnosti a optimálnej pleťovej kompatibility. Zahŕňa citlivú pleť bohatou starostlivosťou. Pre pokožku, ktorá potrebuje regeneráciu. Krémová maska dodáva pleti potrebnú hydratáciu a vyhladzuje vrásky. Zároveň upokojuje, dodáva intenzívnu vlhkosť, zanecháva pleť žiarivú, sviežu a vitálnu. Spomaľuje starnutie pleti a podporuje obrannyschopnosť kože. Obsahuje Ektoínový omladzujúci komplex, biotín a výťažok z koreňa sladkého drievka. Táto jemná krémová maska je vhodným doplnkom terapeutickej starostlivosti o ekzém a psoriázu.

dado sens dermokozmetika benefitydado sens dermokozmetika benefitydado sens dermokozmetika benefity

DADO SENS Dermocosmetics - prírodná dermokozmetika založená na prírode s extrémne vysokými nárokmi na citlivú pokožku. Kvalita, čistota a bezpečnosť potvrdená certifikačnou organizáciou CSE "Certified sustainable economics".

Vyhýbame sa neovereným a sporným látkam. Obsahuje 0% hliníkových solí, 0% živočíšnych výťažkov, 0% PEG, 0% minerálnych olejov, 0% parafínov, 0% syntetických glykolov, 0% silikónov, 0% ftalátov, 0% etanolamínov, 0% oxybenzónov, 0% formaldehydu, 0% syntetických vôní, 0% mikroplastov. Väčšina produktov je bez lepku a vegan!

Podrobnosti
SKU601880
UrčenieTvár
EAN4011140215199
VýrobcaDADO SENS
Produktová líniaREGENERATION E
Typ pletiZrelá pokožka, anti-aging
Balenie50ml + 15ml
KategóriaPleťové krémy, Sady a sety, darcekove-sady
Write Your Own Review
Hodnotený produktDarčeková sada REGENERATION E Nočný krém na zrelú pleť + ZADARMO Krémová maska 15 ml
Your Rating
      Súvisiace články