DORUČENIE A DARČEK ZADARMO KU KAŽDEJ OBJEDNÁVKE NAD 59€

SENSACEA

Kozmetická sada SENSACEA Intenzívne sérum na začervenanú, kuperóznu pleť + ZADARMO Pleťová emulzia 15ml

Hodnotenie:
88%
Bežná cena 32,50 € / 50ml + 15ml Znížená cena 22,75 € / 50ml + 15ml
Dostupnosť: Skladom
-30%
SKU
602317

Exkluzívna sada SENSACEA so skvelým mini produktom zadarmo. Prémiová starostlivosť v tomto pleťovom programe vám okamžite zaistí hydratovanú, upokojenú a posilnenú pleť. Teraz vo výhodnom balení!

  • Výrobok bez živočíšnych prísad a zložiek pochádzajúcich zo zvierat.
  • Patríme medzi spoločnosti, ktoré plnia trvalo udržateľné štandardy a trvalo udržateľný rozvoj, podporujeme ekonomiku a ekológiu a prácu v treťom svete.
  • Spoločnosť s ekologicky udržateľnými výrobkami a službami.

Sada SENSACEA Intenzívne sérum 50ml+Pleťová emulzia 15ml

Produkty z línie SENSACEA od certifikovanej prírodnej dermokozmetiky DADO SENS sú určené pre začervenanú pleť s tendenciou ku kuperóze, až po prvé príznaky štádia rosacei s miernym až stredným začervenaním. Je vhodným doplnkom terapeutickej starostlivosti o mierny stupeň rosacey. Vysokoúčinné ošetrujúce látky zo sladkého drievka, Aloe vera a purpurových červených rias pri pravidelnom používaní trvale zjemňujú podráždenú pokožku. Poskytujú jej intenzívnu hydratáciu, ochladzujú a redukuje začervenanie líc. Pri pravidelnom používaní upokojujú podráždenú pokožku s dlhodobým účinkom.

Vhodné aj pre veľmi citlivú pokožku, kuperózu, vhodný doplnok terapeutickej starostlivosti o ružovku.

Set obsahuje:

SENSACEA Intenzívne sérum 50ml pre začervenanú až kuperóznu pleť je aj vhodným doplnkom terapeutickej starostlivosti o mierny stupeň rosacey. Viditeľne redukuje začervenanie pokožky.

SENSACEA Pleťová emulzia 15ml je určená pre začervenanú až kuperóznu pokožku. Prípravok pokožku upokojí a hydratuje ju. Redukuje začervenanie pleti, ochladzuje líca. Vhodná aj pre citlivú pokožku.


DADO SENS Dermocosmetics - prírodná dermokozmetika založená na prírode s extrémne vysokými nárokmi na citlivú pokožku. Kvalita, čistota a bezpečnosť potvrdená certifikačnou organizáciou CSE "Certified sustainable economics".

Vyhýbame sa neovereným a sporným látkam. Obsahuje 0% hliníkových solí, 0% živočíšnych výťažkov, 0% PEG, 0% minerálnych olejov, 0% parafínov, 0% syntetických glykolov, 0% silikónov, 0% ftalátov, 0% etanolamínov, 0% oxybenzónov, 0% formaldehydu, 0% syntetických vôní, 0% mikroplastov. Niektoré produkty sú úplne 0% bez lepku a vegan!

dado sens dermokozmetika benefitydado sens dermokozmetika benefitydado sens dermokozmetika benefity

Podrobnosti
SKU602317
UrčenieTvár
EAN4011140215922
VýrobcaDADO SENS
Produktová líniaSENSACEA
Typ pletiKuperózna a začervenaná pokožka
Balenie50ml + 15ml
KategóriaSady a sety
Write Your Own Review
Hodnotený produktKozmetická sada SENSACEA Intenzívne sérum na začervenanú, kuperóznu pleť + ZADARMO Pleťová emulzia 15ml
Your Rating
      Súvisiace články