EXTRODERM

Kozmetická sada pre suchú, dehydrovanú a citlivú pleť

Bežná cena 70,00 € / 150ml + 20ml + 2x 15ml + 50ml Znížená cena 52,50 € / 150ml + 20ml + 2x 15ml + 50ml
Dostupnosť: Skladom
-25%
NOVÉ
SKU
10134
Limitovaný balíček pre suchú, dehydrovanú a citlivú pleť poskytuje pomáha pleť hydratovať do hĺbky. Zároveň ju upokojuje.
  • Certifikát zaručuje dodržiavanie najvyšších štandardov vo výrobe.
  • Patríme medzi spoločnosti, ktoré plnia trvalo udržateľné štandardy a trvalo udržateľný rozvoj, podporujeme ekonomiku a ekológiu a prácu v treťom svete.
  • Nepoužívame živočíšne výťažky alebo výrobky testované na zvieratách.
  • Spoločnosť s ekologicky udržateľnými výrobkami a službami.

LIMITOVANÁ EDÍCIA! Účinné produkty suchú, dehydrovanú a citlivú pleť teraz ešte výhodnejšie. Kozmetická sada poskytuje suchej a citlivej pokožke upokojujúcu a hydratačnú starostlivosť. Omega mastné kyseliny posilňujú kožnú bariéru.

Môže tvoriť súčasť liečby atopickej dermatitídy a psoriázy. Pre vynikajúcu pleťovú kompatibilitu vhodné aj pre bábätká a deti.

Sada obsahuje:


Pleťový čistiaci krém na suchú, atopickú pokožku mimoriadne jemne čistí suchú pokožku v každej vekovej kategórii.Omega komplex s olejom Inka-Omega,olejom zo semien borákaavitamínom Fpodporuje zadržiavanie vlhkosti v pokožke a posilňuje jej prirodzenú odolnosť.Pantenolupokojuje namáhanú a aj jemne podráždenú pokožku.

Očný krém na suchú, atopickú pokožkuvyživuje a upokojuje citlivú pokožku a posilňuje jej prirodzenú odolnosť. Podporuje zadržiavanie vlhkosti a redukuje svrbenie. Je obzvlášť vhodným doplnkom pri terapeutickej starostlivosti o atopický ekzém a psoriázu.

Intenzívna pleťová kúra na suchú, atopickú pokožku sa používa ako doplnok základnej dennej starostlivosti o pokožku. Hydratuje a zadržiava vlhkosť v pokožke vďaka Omega komplexu a oleja zo semien boráka. Vyhladzuje pokožku a redukuje vysušenie.

Extroderm telový / pleťový balzam mini na suchú, atopickú pokožku mimoriadne jemne ošetruje a upokojuje suchú pokožku v každej vekovej kategórii. Omega komplex s olejom Inka-Omega, olejom zo semien boráka a vitamínom F podporuje zadržiavanie vlhkosti v pokožke a posilňuje jej prirodzenú odolnosť.

Intenzívny krém mini na suchú, atopickú pokožku predstavuje obzvlášť účinný krém určený pre extrémne suchú, podráždenú pokožku náchylnú na alergie. Mimoriadne jemne ošetruje a upokojuje suchú pokožku v každej vekovej kategórii. Omega komplex s olejom Inka-Omega,olejom zo semien boráka a vitamínom F podporuje zadržiavanie vlhkosti v pokožke a posilňuje jej prirodzenú odolnosť.

Podrobnosti
SKU10134
UrčenieTelo
VýrobcaDADO Cosmed GmbH.
Produktová líniaEXTRODERM
Typ pletiSuchá, atopická pokožka, Citlivá a alergická pokožka
Balenie150ml + 20ml + 2x 15ml + 50ml
KategóriaSady a sety
Write Your Own Review
Hodnotený produktKozmetická sada pre suchú, dehydrovanú a citlivú pleť
Your Rating
  • Borákový Olej Olej z borákových semien. Obsahuje veľké množstvo nenasýtených mastných kyselín, najmä kyseliny gama-linolénovej (GLA). Ideálny pre starostlivosť o suchú pokožku, pretože GLA posilňuje kožnú bariéru, čím zvyšuje elasticitu pokožky a znižuje transepidermálnu stratu vody.
  • Hydrogenovaný Jojobový Olej Jojobový vosk / hydrogenovaný jojobový olej. Radí sa k najcennejším prírodným olejom. Je vhodný pre akýkoľvek typ pokožky. Udržuje prirodzenú vlhkosť pokožky a pri pravidelnom používaní zmierňuje citlivú, suchú či podráždenú pokožku. Obsahuje vyvážený pomer ošetrujúcich látok s hojivou schopnosťou. Tiež pomáha v starostlivosti o aknóznu pleť. Poskytuje príjemnú konzistenciu farebných ceruziek na pery a oči. Používa sa v prírodných exfoliátoch ako trvalo udržateľná alternatíva k plastovým exfoliačným časticam.
Odporúčané produkty