UDRŽATEĽNÁ KRÁSA

 1. Kvalitná kozmetika

  Kvalitná kozmetika, masáž tváre či tvárová joga - doprajte svojej pleti nadštandard

  Každá žena sa chce cítiť výnimočne a krásne. Ako však svojej pleti dopriať to najlepšie? Dlhodobo krásnu a zdravú pleť dosiahneme kvalitnými produktami, masážou tváre a tvárovou gymnastikou.

  Čítať viac
 2. ako sa zbavit akne

  Hypersenzitívny a nekomedogénny make-up: naozaj existuje?

  Make-up zakrýva nedokonalosti, zvýrazňuje krásne črty, zjednocuje pleť. Napriek túžbe používať ho si ho nemôže dopriať každá žena. Pri veľmi citlivej, podráždenej či aknóznej pleti spôsobuje použitie bežného make-upu rôzne iritácie, vyrážky či reakcie na koži. Existujú v dnešnej modernej a pokrokovej dobe riešenia aj pre takéto potreby? Máme potešujúcu správu. Áno, existujú.

  Čítať viac
 3. Zložením čistá kozmetika je cestou k zdravej pleti

  Zložením čistá kozmetika je cestou k zdravej pleti

  Všetky ženy bez ohľadu na vek spája to, že chcú vyzerať dobre, mať krásnu, vyživenú, hydratovanú pleť, rady experimentujú a míňajú peniaze na rôzne kozmetické vychytávky. Konvenčné kozmetické značky či kozmetické úkony, ktoré sľubujú zázraky na počkanie, sú trendové, no ich vplyv na pleť z dlhodobej perspektívy je otázny, až kontroverzný. Pýtate sa, ako si zabezpečiť krásnu a zdravú pleť dlhodobo?

  Čítať viac
 4. MÁM AKNÉ: Môžem používať makeup?

  MÁM AKNÉ: Môžem používať make-up?

  Make-up je pre väčšinu z nás prostriedkom na skrášlenie a prekrytie nedostatkov. Dobré líčenie má zvýrazniť prednosti a to ostatné jemne a prirodzene zamaskovať. Začervenanie, drobné vrásky, pigmentové škvrny či vyrážky rozhodne nechceme ukazovať celému svetu. Ale je používanie make-upu vhodné aj v prípade, že nás trápi akné? Neuškodíme si tým ešte viac?

  Čítať viac
 5. Ektoín - pomôže pri vráskach a pred starnutím pleti

  Ektoín - pomôže pri vráskach a pred starnutím pleti

  Značky pleťovej kozmetiky na celom svete neustále prichádzajú s novými, zaručenými ingredienciami, ktoré dodajú našej pokožke maximálnu pevnosť a hydratáciu. Až certifikovaná dermokozmetika DADOSENS však spôsobila revolúciu v boji proti vráskam. Ako prvá v Nemecku použila prelomovú látku - ektoín a pridala ho do špecializovanej pleťovej starostlivosti o citlivú zrelú pokožku. Čo je ektoín a aké sú jeho účinky na našu pleť?

  Čítať viac