DORUČENIE A DARČEK ZADARMO KU KAŽDEJ OBJEDNÁVKE NAD 59€

UDRŽATEĽNÁ KRÁSA

 1. Alantoín - prírodný zázrak na výživu a ochranu pokožky
  30. 08. 2023

  Alantoín - prírodný zázrak na výživu a ochranu pokožky

  Alantoín je zložka, ktorá sa používa na zmiernenie podráždenia či citlivosti. Vyniká mnohými vlastnosťami – má totiž schopnosť chrániť pokožku pred podráždením či zapálení rán. No tam jeho účinky zďaleka nekončia. Čítajte ďalej a dozviete sa viac o tejto zázračnej ingrediencii.

  Čítať viac
 2. Zázrak menom ektoín, ktorý vás zbaví citlivosti, vrások aj akné v neskorom veku. Ako je to možné?
  29. 05. 2023

  Zázrak menom ektoín, ktorý vás zbaví citlivosti, vrások aj akné v neskorom veku. Ako je to možné?

  V kozmetickom priemysle sa veľmi zriedka stretnete so zložkou, ktorá očarí svojimi silnými účinkami a ekologickou stránkou zároveň. Reč je ektoíne, prírodnej zložke, ktorá sa označuje za multitalent. Ak ste o nej nepočuli, čítajte ďalej.

  Čítať viac
 3. TOP 4 rastlinné látky v kozmetike, ktoré fungujú na opuchy a tmavé kruhy pod očami.
  27. 03. 2023

  TOP 4 rastlinné látky v kozmetike, ktoré fungujú na opuchy a tmavé kruhy pod očami.

  Mnoho ľudí trpí problémom očných vačkov alebo tmavých kruhov. Znižuje im to sebavedomie a celkovú kvalitu života. Tento problém sa vyskytuje zvyčajne okolo 40 rokov, ale môže sa vyskytnúť aj skôr. Vedci v spolupráci s dermatológmi DADO SENS sa rozhodli nájsť účinné riešenie v podobe očných produktov. Predstavíme vám ich v tomto článku.

  Čítať viac
 4. Kozmetika s obsahom Aloe Vera
  06. 03. 2023

  Kozmetika s obsahom Aloe Vera

  Pokiaľ ide o upokojenie citlivej, alergickej pokožky a zabezpečenie dostatku vlhkosti, aloe vera sa v kozmetike ukazuje ako multitalent. V tomto článku sa dozviete v akých produktoch môžete nájsť aloe vera a prečo má organické aloe vera z Guatemaly ďaleko vyššie účinky.

  Čítať viac
 5. Ektoín
  18. 02. 2023

  Ektoín - pomôže pri vráskach a pred starnutím pleti

  Dermokozmetika DADOSENS revolučne bojuje proti vráskam ako prvá v Nemecku používa prelomovú látku ektoín. Táto certifikovaná kozmetika pridáva ektoín do špecializovanej starostlivosti o citlivú pokožku. Čo je ektoín a aké sú jeho účinky na našu pleť?

  Čítať viac
 6. Dermatologicky testované - čo to znamená?
  13. 02. 2023

  Dermatologicky testované - čo to znamená?

  Dermatologický test je dôležitým faktorom pri výbere kozmetiky. Viete však, čo to presne znamená a prečo je to také dôležité? V tomto článku sa dozviete, ako fungujú dermatologické testy a ako nám pomáhajú zabrániť alergickým reakciám a podráždeniu pokožky.

  Čítať viac
 7. Citlivá pokožka
  10. 02. 2023

  Máte citlivú pokožku? Prečítajte si tajné tipy dermatológov ako vyberať najlepšie krémy proti vráskam na citlivú pleť

  Ak patríte medzi tých, ktorí majú citlivú pleť, nepochybne budete súhlasiť s tým, že nie je vždy ľahké nájsť kozmetiku proti starnutiu, ktorá spĺňa všetky vaše potreby. Pri toľkých možnostiach môže byť ťažké vedieť, ktoré produkty si vybrať. Tieto tipy dermatológov vám môžu pomôcť nakupovať s dôverou.

  Čítať viac
 8. clean beauty
  16. 12. 2022

  Clean beauty alebo čistá kozmetika - čo sa skrýva za týmto výrazom ?

  Ak vás zaujíma kozmetika a nové trendy jednej veci sa nevyhnete, a to je nový fenomén čistej kozmetiky pod názvom CLEAN BEAUTY. Ukážeme vám, čo znamená „clean beauty alebo čistá krása“, odkiaľ sa berie súčasný rozruch okolo „čistej“ kozmetiky a čo od nej môžete očakávať.

  Čítať viac
 9. Neurodermatitída
  06. 09. 2022

  Neurodermitída: Ako môže pomôcť správna výživa

  Atopická dermatitída sa prejavuje predovšetkým ekzémom a svrbením. V súčasnosti je atopická dermatitída ochorením, ktorá predstavuje približne 40% celkového počtu všetkých kožných ochorení. Okrem vonkajších faktorov, ako je chlad a textílie dráždiace pokožku, môžu byť spúšťačmi aj niektoré potraviny.

  Čítať viac
 10. Zložením čistá kozmetika je cestou k zdravej pleti
  10. 05. 2022

  Zložením čistá kozmetika je cestou k zdravej pleti

  Všetky ženy chcú mať krásnu, vyživenú a hydratovanú pleť. Konvenčné kozmetické vychytávky sú trendové, ale ich dlhodobý vplyv na pleť je otázny. Ako zabezpečiť krásnu a zdravú pleť dlhodobo bez kontroverzií? Hľadajte alternatívy akou je aj certifikovaná prírodná kozmetika s overenými účinkami.

  Čítať viac