DORUČÍME DO VIANOC: Objednávky prijaté do 19.12.2022 (vrátane) s doručením cez kuriéra a Packetu .

UDRŽATEĽNÁ KRÁSA

 1. Citlivá pokožka
  11. 11. 2022

  Máte citlivú pokožku? Prečítajte si tajné tipy dermatológov ako vyberať najlepšie krémy proti vráskam na citlivú pleť

  Ak patríte medzi tých, ktorí majú citlivú pleť, nepochybne budete súhlasiť s tým, že nie je vždy ľahké nájsť kozmetiku proti starnutiu, ktorá spĺňa všetky vaše potreby. Pri toľkých možnostiach môže byť ťažké vedieť, ktoré produkty si vybrať. Tieto tipy dermatológov vám môžu pomôcť nakupovať s dôverou.

  Čítať viac
 2. Správna výživa - čistenie pleti
  06. 09. 2022

  Neurodermitída: Ako môže pomôcť správna výživa

  Atopická dermatitída sa prejavuje predovšetkým ekzémom a svrbením. V súčasnosti je atopická dermatitída ochorením, ktorá predstavuje približne 40% celkového počtu všetkých kožných ochorení. Okrem vonkajších faktorov, ako je chlad a textílie dráždiace pokožku, môžu byť spúšťačmi aj niektoré potraviny.

  Čítať viac
 3. ako sa zbavit akne
  05. 07. 2022

  Koreň sladkého drievka, multitalent pre citlivú, začervenanú a zapálenú pleť

  Sladké drievko (Glycyrrhiza glabra) je všemocná rastlina s prospešnými zdravotnými vlastnosťami. Rastlina sa vyznačuje najmä vysokou sladkosťou, špecifickou výraznou chuťou a čiernou farbou. Koreň sladkého drievka je prirodzene sladký vďaka prítomnosti glycyrizínu, ktorý je 50-krát sladší ako cukor.

  Čítať viac
 4. Zložením čistá kozmetika je cestou k zdravej pleti
  10. 05. 2022

  Zložením čistá kozmetika je cestou k zdravej pleti

  Všetky ženy bez ohľadu na vek spája to, že chcú vyzerať dobre, mať krásnu, vyživenú, hydratovanú pleť, rady experimentujú a míňajú peniaze na rôzne kozmetické vychytávky. Konvenčné kozmetické značky či kozmetické úkony, ktoré sľubujú zázraky na počkanie, sú trendové, no ich vplyv na pleť z dlhodobej perspektívy je otázny, až kontroverzný. Pýtate sa, ako si zabezpečiť krásnu a zdravú pleť dlhodobo?

  Čítať viac
 5. Ektoín - pomôže pri vráskach a pred starnutím pleti
  19. 11. 2021

  Ektoín - pomôže pri vráskach a pred starnutím pleti

  Značky pleťovej kozmetiky na celom svete neustále prichádzajú s novými, zaručenými ingredienciami, ktoré dodajú našej pokožke maximálnu pevnosť a hydratáciu. Až certifikovaná dermokozmetika DADOSENS však spôsobila revolúciu v boji proti vráskam. Ako prvá v Nemecku použila prelomovú látku - ektoín a pridala ho do špecializovanej pleťovej starostlivosti o citlivú zrelú pokožku. Čo je ektoín a aké sú jeho účinky na našu pleť?

  Čítať viac