UDRŽATEĽNÁ KRÁSA

 1. Kozmetika s obsahom Aloe Vera
  06. 03. 2023

  Kozmetika s obsahom Aloe Vera

  Pokiaľ ide o upokojenie citlivej, alergickej pokožky a zabezpečenie dostatku vlhkosti, aloe vera sa v kozmetike ukazuje ako multitalent. V tomto článku sa dozviete v akých produktoch môžete nájsť aloe vera a prečo má organické aloe vera z Guatemaly ďaleko vyššie účinky.

  Čítať viac
 2. Ektoín
  18. 02. 2023

  Ektoín - pomôže pri vráskach a pred starnutím pleti

  Dermokozmetika DADOSENS revolučne bojuje proti vráskam ako prvá v Nemecku používa prelomovú látku ektoín. Táto certifikovaná kozmetika pridáva ektoín do špecializovanej starostlivosti o citlivú pokožku. Čo je ektoín a aké sú jeho účinky na našu pleť?

  Čítať viac
 3. Dermatologicky testované - čo to znamená?
  13. 02. 2023

  Dermatologicky testované - čo to znamená?

  Dermatologický test je dôležitým faktorom pri výbere kozmetiky. Viete však, čo to presne znamená a prečo je to také dôležité? V tomto článku sa dozviete, ako fungujú dermatologické testy a ako nám pomáhajú zabrániť alergickým reakciám a podráždeniu pokožky.

  Čítať viac
 4. Citlivá pokožka
  10. 02. 2023

  Máte citlivú pokožku? Prečítajte si tajné tipy dermatológov ako vyberať najlepšie krémy proti vráskam na citlivú pleť

  Ak patríte medzi tých, ktorí majú citlivú pleť, nepochybne budete súhlasiť s tým, že nie je vždy ľahké nájsť kozmetiku proti starnutiu, ktorá spĺňa všetky vaše potreby. Pri toľkých možnostiach môže byť ťažké vedieť, ktoré produkty si vybrať. Tieto tipy dermatológov vám môžu pomôcť nakupovať s dôverou.

  Čítať viac
 5. clean beauty
  16. 12. 2022

  Clean beauty alebo čistá kozmetika - čo sa skrýva za týmto výrazom ?

  Ak vás zaujíma kozmetika a nové trendy jednej veci sa nevyhnete, a to je nový fenomén čistej kozmetiky pod názvom CLEAN BEAUTY. Ukážeme vám, čo znamená „clean beauty alebo čistá krása“, odkiaľ sa berie súčasný rozruch okolo „čistej“ kozmetiky a čo od nej môžete očakávať.

  Čítať viac
 6. Neurodermatitída
  06. 09. 2022

  Neurodermitída: Ako môže pomôcť správna výživa

  Atopická dermatitída sa prejavuje predovšetkým ekzémom a svrbením. V súčasnosti je atopická dermatitída ochorením, ktorá predstavuje približne 40% celkového počtu všetkých kožných ochorení. Okrem vonkajších faktorov, ako je chlad a textílie dráždiace pokožku, môžu byť spúšťačmi aj niektoré potraviny.

  Čítať viac
 7. Zložením čistá kozmetika je cestou k zdravej pleti
  10. 05. 2022

  Zložením čistá kozmetika je cestou k zdravej pleti

  Všetky ženy chcú mať krásnu, vyživenú a hydratovanú pleť. Konvenčné kozmetické vychytávky sú trendové, ale ich dlhodobý vplyv na pleť je otázny. Ako zabezpečiť krásnu a zdravú pleť dlhodobo bez kontroverzií? Hľadajte alternatívy akou je aj certifikovaná prírodná kozmetika s overenými účinkami.

  Čítať viac