ZDRAVÁ POKOŽKA

 1. Trápia vás tmavé kruhy pod očami ? Máme riešenie.
  20. 03. 2023

  Trápia vás tmavé kruhy pod očami ? Máme riešenie.

  Trápia vás nepríjemné tmavé kruhy pod očami a hľadáte riešenie? Nezúfajte, nie ste sami. Existuje mnoho dôvodov, prečo sa môžu objaviť. V tomto článku sa dozviete niekoľko rád a tipov, ktoré vám pomôžu zmierniť alebo sa dokonca zbaviť tmavých kruhov pod očami.

  Čítať viac
 2. 5 najčastejších kožných problémov
  13. 03. 2023

  5 najčastejších kožných problémov

  Kožné problémy môžete zdediť, spôsobiť nesprávnou starostlivosťou o pokožku, či „priniesť si ich“ z verejného kúpaliska. Kožné ochorenia - ktoré patria k tým najčastejším? V tomto článku získate cenné rady ako s nimi poradiť.

  Čítať viac
 3. Akné
  27. 02. 2023

  Akné - 7 mýtov a faktov

  Pomáha slnko na akné? Spôsobuje akné konzumácia čokolády? Zozbierali sme pre vás sedem mýtov a overili sme fakty. V tomto článku sa dozviete, čo je „pravda“ o akné a aká je správna starostlivosť o mastnú pleť a akné.

  Čítať viac
 4. Akné v dospelosti
  20. 02. 2023

  Akné v dospelosti - ako sa ho zbaviť?

  Akné netrápi iba tínedžerov, ale aj dospelých. Väčšinou sa vyskytuje na tvári, no môže sa objaviť aj na iných častiach tela. V tomto článku sa dozviete o príčinách akné v dospelosti a efektívnych spôsoboch, ako sa ho zbaviť.

  Čítať viac
 5. Citlivá pokožka u detí a bábätiek
  06. 02. 2023

  Starostlivosť o citlivú pokožku u detí a bábätiek

  Citlivá pokožka u detí a bábätiek je častým problémom, ktorý vyžaduje zvýšenú pozornosť. Čo je príčinou citlivej pokožky u detí a ako ju správne ošetrovať? V tomto článku sa dozviete, ako identifikovať citlivú pokožku, ako sa jej vyhnúť a ako ju správne ošetrovať.

  Čítať viac
 6. Hliníkové soli v antiperspirantoch a dezodorantoch. Sú škodlivé alebo bezpečné ?
  23. 01. 2023

  Hliníkové soli v antiperspirantoch a dezodorantoch. Sú škodlivé alebo bezpečné?

  Antiperspiranty a dezodoranty zaraďujeme do našej každodennej rutiny. Hliníkové soli v nich sú však podozrivé z podpory vzniku niektorých chorôb. Aké nebezpečné v skutočnosti sú ? V tomto článku prinášame aktuálne diskutované témy, ktoré prebiehajú už mnoho rokov a opakovane znepokojujú spotrebiteľov.

  Čítať viac
 7. Strie. Ako im predchádzať a liečiť.
  16. 01. 2023

  Strie. Ako im predchádzať a liečiť.

  Strie – mnohé ženy, najmä tie s citlivou pokožkou, zápasia so striami na bruchu, bokoch, zadku a prsiach. Nie sú to vždy strie, aj keď sa im tak často hovorí. Strie môžu postihnúť aj mužov, pretože existuje mnoho príčin. V článku nájdete aj tipy ako striám predchádzať a čo pomáha.

  Čítať viac
 8. Starostlivosť o citlivé očné okolie
  27. 12. 2022

  Starostlivosť o citlivé očné okolie. Toto ste určite nevedeli.

  Starostlivosť o citlivé očné okolie vyžaduje zvýšenú pozornosť. Ukážeme vám nové a efektívne spôsoby, ako udržať vaše viečka zdravé a mladistvé. Zabudnite na vrásky či a začnite využívať tieto tipy pre starostlivosť o oči. Urobte prvý krok už dnes!

  Čítať viac
 9. Lupiny a šupinatá pokožka hlavy
  24. 10. 2022

  Trápia vás lupiny a šupinatá pokožka hlavy? Máme pre vás riešenie!

  Lupiny a šupinatá pokožka hlavy sú nepríjemným problémom, s ktorým sa za svoj život stretlo mnoho z nás. Existujú však účinné spôsoby, ako sa ich zbaviť. Viete, aká je správna starostlivosť pri tomto probléme? Všetky potrebné informácie nájdete v tomto článku!

  Čítať viac
 10. Pleťové masky
  21. 10. 2022

  Prečo sú pleťové masky na tvár také dôležité aj pre citlivú či problémovú pleť?

  Pleťové masky môžu mať kľúčový význam pre zdravú pokožku. Aj keď nie každý ich používa, pre citlivú, problémovú, či začervenanú pleť môžu byť nepostrádateľné. Pleťové masky obsahujú koncentrované biologicky aktívne látky a vitamíny pre rýchle a cielené účinky.

  Čítať viac
Page