DORUČENIE A DARČEK ZADARMO KU KAŽDEJ OBJEDNÁVKE NAD 59€

ZDRAVÁ POKOŽKA

 1. Čo je kožná bariéra? Je tá vaša zdravá?
  28. 09. 2023

  Čo je kožná bariéra? Je tá vaša zdravá?

  Čo je kožná bariéra a prečo je dôležitá pre vašu pokožku a celkové zdravie? Možno ste si ešte nikdy nepoložili túto otázku, ale správna starostlivosť o vašu kožnú bariéru môže mať obrovský vplyv na zdravie a vzhľad vašej pleti. V tomto článku sa dočítate, ako môžeme udržať vašu kožnú bariéru v kondícii a ako pracovať s jej poškodením.

  Čítať viac
 2. Ako sa popasovať s mastnou pleťou – vysúšať alebo krémovať?
  07. 08. 2023

  Ako sa popasovať s mastnou pleťou – vysúšať alebo krémovať?

  Trápi vás mastná pleť? Príčiny vzniku mastnoty môžu byť rôzne, no hlavná dilema v starostlivosti býva len jedna. Vysúšať či krémovať? V článku sa dočítate, čo je v starostlivosti o mastnú pleť najdôležitejšie a ako s ňou pracovať.

  Čítať viac
 3. Ako rozpoznať alergiu na slnko a ako jej predchádzať?
  13. 07. 2023

  Ako rozpoznať alergiu na slnko a ako jej predchádzať?

  V článku sa dočítate ako rozpoznať slnečnú alergiu. Na čo čo si dávať pozor pri výbere slnečnej kozmetiky a čo účinne funguje? Predstavíme spoľahlivú ochranu pokožky proti slnečným alergiám.

  Čítať viac
 4. Ako vybrať ten najlepší opaľovací krém pre deti?
  03. 07. 2023

  Ako vybrať ten najlepší opaľovací krém pre deti?

  Každý rodič si praje, aby bolo ich dieťa maximálne chránené pred zdravotnými rizikami. Pokiaľ ide o leto, hľadanie najlepšej ochrany pre deti je jednou z dôležitých úloh rodičov. V článku prinášame niekoľko tipov, ktoré vám pomôžu s výberom správneho opaľovacieho krému.

  Čítať viac
 5. Čo je príčinou vzniku akné v neskorom veku? Ako to riešiť?
  22. 05. 2023

  Čo je príčinou vzniku akné v neskorom veku? Ako to riešiť?

  Dôvody môžu byť rôzne – genetika, hormonálne výkyvy, nesprávna životospráva a starostlivosť o pleť. Čo všetko sa na tvorbe akné v dospelosti podieľa? A čo ho môže pozitívne ovplyvniť? V článku sa budeme zaoberať jeho príčinami a poskytneme rady, ktoré by mohli stavu akné pomôcť alebo mu predísť.

  Čítať viac
 6. Ako vytvoriť účinnú rutinu starostlivosti o citlivú pleť s akné?
  01. 05. 2023

  Ako vytvoriť účinnú rutinu starostlivosti o citlivú pleť s akné?

  To, že alfou omegou zdravia akéhokoľvek typu pokožky je pravidelné čistenie a hydratácia už vieme. Avšak k citlivej pokožke so sklonom k akné, by sme mali byť predsa len o trochu viac všímavejší. V článku sa dozviete, na čo myslieť, aby bola starostlivosť o citlivú pokožku čo najúčinnejšia.

  Čítať viac
 7. Čo sa v pleti deje počas noci a prečo nie je dostačujúce čistiť ju iba večer?
  24. 04. 2023

  Čo sa v pleti deje počas noci a prečo nie je dostačujúce čistiť ju iba večer?

  Mnoho ľudí podceňuje ranné čistenie pleti. I keď jej venujú veľa pozornosti pri večernej rutine, zabúdajú na dôležitosť ranného čistenia. Prečo je ranná starostlivosť o pleť taká dôležitá? Prinášame odpovede na otázky.

  Čítať viac
 8. Stres a akné – upokojte sa, vyhnite sa vyrážkam
  17. 04. 2023

  Stres a akné – upokojte sa, vyhnite sa vyrážkam

  Trpíte akné? Kladiete si otázku, prečo sa musíte stretávať s akné aj v dospelosti? Dopriať si relaxáciu je dôležité nielen pre psychické zdravie, ale aj pre zdravie našej pleti. V tomto článku sa dozviete, ako súvisí akné so stresom a poskytneme vám rady, ako mu predísť.

  Čítať viac
 9. Trápia vás tmavé kruhy pod očami ? Máme riešenie.
  20. 03. 2023

  Trápia vás tmavé kruhy pod očami ? Máme riešenie.

  Trápia vás nepríjemné tmavé kruhy pod očami a hľadáte riešenie? Nezúfajte, nie ste sami. Existuje mnoho dôvodov, prečo sa môžu objaviť. V tomto článku sa dozviete niekoľko rád a tipov, ktoré vám pomôžu zmierniť alebo sa dokonca zbaviť tmavých kruhov pod očami.

  Čítať viac
 10. 5 najčastejších kožných problémov
  13. 03. 2023

  5 najčastejších kožných problémov

  Kožné problémy môžete zdediť, spôsobiť nesprávnou starostlivosťou o pokožku, či „priniesť si ich“ z verejného kúpaliska. Kožné ochorenia - ktoré patria k tým najčastejším? V tomto článku získate cenné rady ako s nimi poradiť.

  Čítať viac
Page