ZDRAVÁ POKOŽKA

 1. Make-up na akné

  Make-up na akné, či citlivú pleť

  Make-up na akné, či citlivú, podráždenú pleť je často krát problém. Poznáte to, v niektorých dňoch jednoducho make-up neprichádza do úvahy. Začervenanie, vyrážky a naše nedokonalosti však rozhodne nechceme ukazovať celému svetu.

  Čítať viac
 2. Zdravá pokožka

  Anti-aging pre citlivú pleť - dvakrát náročnejšia starostlivosť

  Účinná ochrana citlivej pokožky pred predčasným starnutím si vyžaduje veľkú dávku jemnosti. Zistite, ako je možné zabezpečiť starostlivosť proti starnutiu dokonca aj pre pokožku náchylnú na alergie alebo veľmi suchú pokožku. Keď citlivá pleť začne viditeľne starnúť, spoja sa dve potreby: pleť potrebuje upokojujúcu starostlivosť a tiež anti-aging starostlivosť proti starnutiu.

  Čítať viac
 3. ako na domáce čistenie pleti

  Čistenie pleti by ste nemali podceňovať, je to najdôležitejší krok vašej dennej rutiny

  Každej pleti prospieva pravidelná niekoľko kroková rutinná starostlivosť, ktorá je prispôsobená jej potrebám. Pri nečistej pleti a akné je však obzvlášť dôležitá systematická a dôsledná starostlivosť. Tu sa dozviete, prečo je čistenie pleti jeden z najdôležitejších krokov dennej starostlivosti a ako sa môžete postarať o problematickú pleť s akné krok za krokom.

  Čítať viac
 4. Výskyt slnečných alergií rastie z roka na rok. Ako im predchádzať?

  Výskyt slnečných alergií rastie z roka na rok. Ako im predchádzať?

  Solárna žihľavka, známa aj ako slnečná alergia, je zriedkavá alergia na slnečné svetlo, ktorá sa vyskytne na koži vystavenej slnku v podobe svrbivých červenkastých škvŕn. Medzi najčastejšie postihnuté miesta patria krk, ruky a dolné končatiny. Ojedinele sa príznaky môžu rozšíriť aj na oblasti, ktoré boli zahalené, a teda neboli vystavené slnku.

  Čítať viac
 5. Mali by sa muži starať o pleť inak ako ženy?

  Mali by sa muži starať o pleť inak ako ženy?

  Muži a ženy sú už na prvý pohľad v mnohom odlišní. Líši sa však aj mužská a ženská pokožka? Odpoveď znie: áno. Ale ešte predtým, ako si o týchto rozdieloch povieme, je dôležité uvedomiť si, že existujú aj podobnosti. Napríklad rovnako ako veľa žien, aj mnohí muži chcú mať zdravo vyzerajúcu pleť a riešia problémy, ako sú citlivosť pokožky, akné či starnutie. Preto si zaslúžia výrobky špeciálne navrhnuté tak, aby spĺňali ich jedinečné potreby.

  Čítať viac
 6. Ako dermokozmetika pomáha pri liečbe kožných problémov?

  Ako dermokozmetika pomáha pri liečbe kožných problémov?

  Dermokozmetika dokáže meniť vzhľad pleti nielen na fyzickej, ale aj biologickej úrovni, dokáže ovplyvniť fyziológiu normálnej, problematickej aj poškodenej pokožky, vlasov či nechtov. Pre aké ďalšie benefity si ju zamilovať?

  Čítať viac
 7. Ako sa starať o problematickú pleť s akné?

  Ako sa starať o problematickú pleť s akné?

  Akné je v puberte pomerne bežným javom. Ak vás však trápia vyrážky aj v dospelosti, je potrebná systematická starostlivosť o pokožku. Najmä, keď nezaberajú bežné prípravky proti akné a vaša pleť potrebuje silnejšie zbrane vo forme dermokozmetiky. Certifikovaná prírodná kozmetika DADOSENS predstavuje overený rad PURDERM, ktorý má vyše 20-ročné skúsenosti v boji proti akné.

  Čítať viac