DORUČÍME DO VIANOC: Objednávky prijaté do 19.12.2022 (vrátane) s doručením cez kuriéra a Packetu .

ZDRAVÁ POKOŽKA

 1. Lupiny a šupinatá pokožka hlavy
  24. 10. 2022

  Trápia vás lupiny a šupinatá pokožka hlavy? Máme riešenie!

  Prečo a ako vznikajú lupiny? Čo je dôležité dodržiavať, aby ste predišli ich tvorbe? Aké vlasové produkty pomáhajú zamedziť tvorbe lupín? Dá sa ich úplne zbaviť?

  Čítať viac
 2. Pleťové masky
  21. 10. 2022

  Prečo sú pleťové masky na tvár také dôležité aj pre citlivú či problémovú pleť?

  Pleťová maska na tvár dodáva pokožke špeciálnu starostlivosť. Prečo sú masky dôležité aj pre citlivú, či začervenanú pleť a ako si z ponuky masiek vybrať?

  Čítať viac
 3. Kuperóza a rosacea
  13. 10. 2022

  Kuperóza a rosacea, aký je medzi nimi rozdiel a čo s tým môžete urobiť?

  Ochorenie, ktoré síce nie je zdraviu škodlivé, avšak zníži sebavedomie každému, koho trápi začervenanie pokožky, ktoré sa môže rozvinúť do pokročilejšieho štádia, a to rosacei. Prečítajte si o príčinách, rozdieloch a čomu sa pri ochorení rozhodne vyvarovať.

  Čítať viac
 4. EKZÉM: Čo zmierňuje svrbenie a začervenanie pokožky?
  13. 09. 2022

  EKZÉM: Čo zmierňuje svrbenie a začervenanie pokožky?

  Slovo "ekzém" pochádza z gréčtiny a znamená bublanie alebo nárast. Ekzém je podskupinou takzvanej dermatitídy. Dermatitída je zápalové ochorenie kože. Výskyt tohto ochorenia sa za posledných 50 rokov v Európe zdvojnásobil a atopickou dermatitídou dnes trpí už 50 miliónov Európanov. To je vyjadrené silným začervenaním, svrbením a pálením pokožky. Vysvetlíme vám, ako si môžete od ekzému uľaviť s dobrými ošetrujúcimi prípravkami alebo aj jednoduchými domácimi prostriedkami.

  Čítať viac
 5. Make-up na akné
  09. 08. 2022

  Make-up na akné, či citlivú pleť

  Make-up na akné, či citlivú, podráždenú pleť je často krát problém. Poznáte to, v niektorých dňoch jednoducho make-up neprichádza do úvahy. Začervenanie, vyrážky a naše nedokonalosti však rozhodne nechceme ukazovať celému svetu.

  Čítať viac
 6. Zdravá pokožka
  02. 08. 2022

  Anti-aging pre citlivú pleť - dvakrát náročnejšia starostlivosť

  Účinná ochrana citlivej pokožky pred predčasným starnutím si vyžaduje veľkú dávku jemnosti. Zistite, ako je možné zabezpečiť starostlivosť proti starnutiu dokonca aj pre pokožku náchylnú na alergie alebo veľmi suchú pokožku. Keď citlivá pleť začne viditeľne starnúť, spoja sa dve potreby: pleť potrebuje upokojujúcu starostlivosť a tiež anti-aging starostlivosť proti starnutiu.

  Čítať viac
 7. Mali by sa muži starať o pleť inak ako ženy?
  24. 05. 2022

  Mali by sa muži starať o pleť inak ako ženy?

  Muži a ženy sú už na prvý pohľad v mnohom odlišní. Líši sa však aj mužská a ženská pokožka? Odpoveď znie: áno. Ale ešte predtým, ako si o týchto rozdieloch povieme, je dôležité uvedomiť si, že existujú aj podobnosti. Napríklad rovnako ako veľa žien, aj mnohí muži chcú mať zdravo vyzerajúcu pleť a riešia problémy, ako sú citlivosť pokožky, akné či starnutie. Preto si zaslúžia výrobky špeciálne navrhnuté tak, aby spĺňali ich jedinečné potreby.

  Čítať viac
 8. Ako dermokozmetika pomáha pri liečbe kožných problémov?
  03. 05. 2022

  Ako dermokozmetika pomáha pri liečbe kožných problémov?

  Dermokozmetika dokáže meniť vzhľad pleti nielen na fyzickej, ale aj biologickej úrovni, dokáže ovplyvniť fyziológiu normálnej, problematickej aj poškodenej pokožky, vlasov či nechtov. Pre aké ďalšie benefity si ju zamilovať?

  Čítať viac
 9. Ako sa starať o problematickú pleť s akné?
  08. 12. 2021

  Ako sa starať o problematickú pleť s akné?

  Akné je v puberte pomerne bežným javom. Ak vás však trápia vyrážky aj v dospelosti, je potrebná systematická starostlivosť o pokožku. Najmä, keď nezaberajú bežné prípravky proti akné a vaša pleť potrebuje silnejšie zbrane vo forme dermokozmetiky. Certifikovaná prírodná kozmetika DADOSENS predstavuje overený rad PURDERM, ktorý má vyše 20-ročné skúsenosti v boji proti akné.

  Čítať viac