DORUČENIE A DARČEK ZADARMO KU KAŽDEJ OBJEDNÁVKE NAD 59€

O NÁS

DD-ikony_na-prirodnom-zaklade-removebg-preview_2_

"Iba ten, kto rozumie pokožke, môže optimálne vyhovieť jej potrebám.

To si vyžaduje podrobné znalosti.

V našej spoločnosti ich poctivo nadobúdame

už viac ako 35 rokov."

Michael Lindner, zakladateľ a výkonný riaditeľ DADO SENS DERMACOSMETICS

warum-dermakosmetik

ŠPECIALISTA NA VAŠU POKOŽKU

Dermokozmetika DADO SENS sa zameriava na precíznu a maximálne účinnú starostlivosť o najcitlivejšie typy pleti. Špecializované sady prírodných produktov, ktoré boli dermatologicky testované a vyvíjané počas mnohých rokov výskumu, podporujú jemnú, veľmi citlivú pokožku a navracajú ju do rovnováhy.

Chceme, aby sa všetci, bez ohľadu na kožné ťažkosti a problematickú pleť, cítili zdraví a krásni. To všetko s dôrazom na kvalitu a naturálny pôvod našich prípravkov.

PREČO DERMOKOZMETIKA?

Ekológia a ochrana prírody je problémom nás všetkých. Ani my nechceme ignorovať negatívne dopady a dôsledky znečisťovania planéty na vlastné zdravie. Za posledné desaťročia pod vplyvom environmentálnych problémov enormne narástli počty ľudí trpiacich rôznymi alergiami, neurodermatitídou a inými kožnými ochoreniami. Tieto ťažkosti trápia dospelých, ale stále viac aj deti a dospievajúcich.

Správnym a vysokoúčinným riešením je prírodná dermokozmetika, ktorá pôsobí na citlivú a suchú pleť nanajvýš efektívne a bez neželaných vedľajších účinkov.

DD-Folgen-Umwelteinfluesse
DD-Labor

AKO VZNIKLO DADO SENS

Michael Lindner, odborník v danej oblasti, má mnohoročné skúsenosti s prácou vo farmaceutickom priemysle. A práve vlastné poznanie ho doviedlo k potrebe inovovať dostupné produkty dermatologickej starostlivosti. Pochopil, že sila je v prírode a naturálnom zložení produktov, ktoré nezaťažujú telo a ani životné prostredie.

1. januára 1987 založil spoločnosť DADO-cosmed GmbH. V súlade so zásadou „Prírodné zloženie, medicínska starostlivosť“ vyvinula spoločnosť DADO-cosmed GmbH v úzkej spolupráci so špičkovými dermatológmi sériu špeciálnej kozmetiky, ktorá pomáha citlivej pokožke vrátiť sa do normálu.

K dispozícii je základná línia starostlivosti o pleť a telo, ako aj sprievodná liečba kožných ťažkostí. Všetky produkty spoločnosti DADO SENS DERMACOSMETICS vyvinuté za uplynulé tri desaťročia spája prírodný základ a sú vhodné pre všetky typy pleti.

Sortiment našej prírodnej kozmetiky na vlasy, telo a tvár je skutočne široký a rozmanitý. Ponúkame špecializované produkty pre ľudí všetkých vekových kategórií s veľmi suchou a citlivou pokožkou, ako aj pre alergikov a ľudí s akné, cukrovkou, neurodermatitídou, psoriázou alebo ružovkou.

2004/2005 - Ektoín a REGENERATION E

Či už ide o základnú starostlivosť alebo o sprievodnú liečbu, spoločnosť DADO SENS DERMACOSMETICS za posledné tri desaťročia vytvorila dermokozmetické riešenia založené na prírode, pre všetky typy citlivej pokožky. Sortiment teraz zahŕňa široký ponuku pre ľudí všetkých vekových skupín s veľmi suchou a citlivou pokožkou, ako aj pre alergikov a ľudí s akné, cukrovkou, neurodermatitídou, psoriázou alebo ružovkou.

DD-Sensible-Haut-Loesung

HISTÓRIA NAŠICH VÝROBKOV

Dermokozmetika DADO SENS sa sústredí na špecifické potreby pokožky v každom veku.

Je to jedinečná, na prírodnom základe postavená starostlivosť, ktorá je šitá na mieru

konkrétnym potrebám starostlivosti o atopickú dermatitídu, akné, kuperózu, ružovku a psoriázu.

Hlavnou myšlienkou je potreba stavať na prírodnom základe.

Je zachovaná od začiatku nášho pôsobenia až dodnes.

Avšak rokmi a skúsenosťami sme sa vyvíjali, menili a inovovali.

Ustavičná snaha zlepšovať sa a prinášať tú najkvalitnejšiu prírodnú kozmetiku nás neustále posúvala vpred.

Stručný prehľad histórie našich produktov je toho jasným dôkazom.

1987 - DADO SUN

Koncom 80. rokov 20. storočia sa téma primeranej ochrany pred slnečným žiarením už nedala ignorovať. Výskumy škodlivých účinkov UV žiarenia hovorili jasnou rečou: Pred slnkom sa je treba dostatočne chrániť, inak bude akútnych kožných reakcií a chorôb (ako je Mallorca akné alebo najbežnejší typ slnečnej alergie – slnečná urtikária a polymorfná svetelná dermatóza) stále pribúdať.

S cieľom ponúknuť účinnú prírodnú ochranu proti slnečnému žiareniu aj na suchú a dehydrovanú pleť so sklonom k alergiám sme v roku 1987 vyvinuli našu sériu SUN, ktorá existuje dodnes.

sun-frueher
extroderm-frueher-1993

1993 - DADO SENS

V roku 1993 prišla na trh naša prvá séria dermatologických kozmetických prípravkov na tvár a telo s názvom DADO SENS. Išlo o komplexnú starostlivosť zacielenú na extrémne suchú pleť. Úspech predbehol všetky naše očakávania, a tak sa z pomenovania kozmetickej línie stal názov celej značky. Výrobný proces celej línie je patentovaný.

Sériu starostlivosti na veľmi suchú, ekzémami a alergiami vysušovanú pleť s označením EXTRODERM nájdete v našej ponuke aj dnes.

1994 - CITLIVÁ STAROSTLIVOSŤ O DOSPIEVAJÚCICH

Svetlo sveta uzrela efektívna starostlivosť o tvár SENSITIVE TEEN CARE. Obsahovala produkty na akné u tínedžerov, ale tiež na neskoré akné. Slogan kampane – „Silný proti pupienkom, šetrný k pokožke“ je stále živý a reprezentuje rad starostlivosti PURDERM.

purderm-frueher
probalance-frueher

1995 - DADO SENS MINERAL

Nevyvážená, namáhaná citlivá pleť si zaslúži osobitnú ochranu a intenzívnu starostlivosť s primerane zvolenou kozmetikou. Séria DADO SENS MINERAL, aktuálne línia PROBALANCE, bola špeciálne vyvinutá s ohľadom na potreby extrémne citlivej pokožky. Celá starostlivosť v maximálnej miere zohľadňuje špecifické požiadavky jemnej pleti. Účinne napomáha pri podráždení pokožky, pri alergiách, ale aj pri periorálnej dermatitíde.

2004/2005 - Ektoín a REGENERATION E

Prvýkrát prinášame v našom produkte revolučnú aktívnu zložku ektoín. Je to aminokyselina, ktorá sa v prírode primárne vytvára mikroorganizmami. Slúži na ochranu pred teplom, silným UV žiarením a vysokými koncentráciami solí. Má hydratačný a upokojujúci účinok. Z toho dôvodu je ektoín žiadanou zložkou kozmetických produktov na zrelú a veľmi suchú pleť. Pridáva sa aj do opaľovacích krémov.

My sme ho po prvý raz použili pri výrobe fluidu proti starnutiu ECTOIN. Po jeho veľkom úspechu nasledovala kompletná séria starostlivosti REGENERATION E – všetko s obsahom ektoínu.

regeneratione-frueher
sensacea-frueher

2013 - SENSACEA

Línia SENSACEA prichádza na trh v roku 2013 s jasným cieľom: ponúknuť vhodné, špecializované a účinné prírodné prípravky na všetky typy pleti so špeciálnymi požiadavkami. Kozmetická starostlivosť dokázateľne zmierňuje nepríjemné začervenanie pokožky, má nepopierateľnú účinnosť a optimálnu kompatibilitu. Kozmetický rad SENSACEA sa hodí aj na pleť s kuperózou a ružovkou.

2015 - HYPERSENZITÍVNY

Nájsť spoľahlivý, dobre kryjúci make-up na tvár s kožnými ochoreniami je pre mnohé ženy veľkým problémom. Pleť s prejavmi atopickej dermatitídy, akné alebo ružovky nemožno zbytočne namáhať a dráždiť.

V roku 2015 sme spojili sily prírody a odborníkov na dermokozmetiku a vytvorili sme špičkový kompatibilný make-up na extrémne jemnú a suchú pleť. Výnimočná línia líčidiel zložená z make-upu, púdru a maskary so špeciálnym ohľadom na citlivú a začervenanú pokožku, dokonale kryje nedostatky, pleť vyživuje a regeneruje.

Súbežne s líniou špeciálnej dekoratívnej kozmetiky prišli na trh aj jedinečné produkty dermatologickej starostlivosti – SOS Čajovníkový balzam či SOS Akut krém, ktorý je prvou voľbou na expresné upokojenie podráždenej pokožky bez nežiadúcich vedľajších účinkov.

make-up-frueher
dado-sens-portfolio

2019 – REŠTART ZNAČKY

Rok 2019 sme venovali kompletnému reštartu našej značky. Snaha o jej znovuzrodenie a posun vpred so sebou priniesla nové vizuály, zmeny v spôsoboch komunikácie, vynovené obaly našich overených kozmetických výrobkov DADO SENS, ako aj celkom svieže produkty dermokozmetiky, ktoré boli premiérovo zaradené do portfólia.