PURDERM

Kozmetická cestovná taštička Purderm pre problémovú pokožku a akné

Bežná cena 24,00 € / 4 ks Znížená cena 20,40 € / 4 ks
Dostupnosť: Skladom
-15%
SKU
601504
LIMITOVANÁ EDÍCIA! Starostlivosť o pleť ako sa patrí môžete mať po ruke vždy v kozmetickej taštičke. Pleť je ošetrená, upokojená, hydratovaná a vyrážky miznú.
  • Certifikát zaručuje dodržiavanie najvyšších štandardov vo výrobe.
  • Patríme medzi spoločnosti, ktoré plnia trvalo udržateľné štandardy a trvalo udržateľný rozvoj, podporujeme ekonomiku a ekológiu a prácu v treťom svete.
  • Nepoužívame živočíšne výťažky alebo výrobky testované na zvieratách.
  • Spoločnosť s ekologicky udržateľnými výrobkami a službami.

Kozmetická taštička obsahuje praktické cestovné balenia produktov:

Starostlivosť PURDERM bola špeciálne vyvinutá tak, aby pokožku šetrne zbavovala nečistôt vďaka svojmu obsahu aktívnych prírodných látok s vyživujúcimi a protizápalovými účinkami. Dokáže tiež zabraňovať vzniku nových vyrážok alebo komedónov (čiernych bodiek). Pokožka sa tak postupne čistí, je vyváženejšia a udržiavaná. Čítať viac...

  • vhodné aj pre citlivú pleť

DADO SENS Dermocosmetics - prírodná dermokozmetika založená na prírode s extrémne vysokými nárokmi na citlivú pokožku. Kvalita, čistota a bezpečnosť potvrdená certifikačnou organizáciou CSE "Certified sustainable economics".

Vyhýbame sa neovereným a sporným látkam. Obsahuje 0% hliníkových solí, 0% živočíšnych výťažkov, 0% PEG, 0% minerálnych olejov, 0% parafínov, 0% syntetických glykolov, 0% silikónov, 0% ftalátov, 0% etanolamínov, 0% oxybenzónov, 0% formaldehydu, 0% syntetických vôní, 0% mikroplastov. Niektoré produkty sú úplne 0% bez lepku a vegan!

Podrobnosti
SKU601504
UrčenieTvár
EAN4011140214376
VýrobcaDADO Cosmed GmbH.
Produktová líniaPURDERM
Typ pletiMastná pokožka, akné, neskoré akné
Balenie4 ks
KategóriaSady a sety
Write Your Own Review
Hodnotený produktKozmetická cestovná taštička Purderm pre problémovú pokožku a akné
Your Rating
  • Alantoín Alantoín. Prírodná aktívna zložka, ktorá sa nachádza napríklad v kostihoji a pagaštane konskom. Má regeneračný účinok na tkanivo a zmierňuje podráždenie.
  • Sladké Drievko Draselná soľ glycyrhizínovej kyseliny. Účinná zložka získaná z koreňa sladkého drievka. Zmierňuje podráždenie.
  • Kyselina Salicylová Kyselina salicylová. Jemne rozpúšťa odumretú pokožku pre mierny exfoliačný efekt. Má antibakteriálne vlastnosti a používa sa ako prírodné konzervačné činidlo. Vyskytuje sa prirodzene v mnohých rastlinách, najznámejšou je vŕba.
Odporúčané produkty