DORUČENIE A DARČEK ZADARMO KU KAŽDEJ OBJEDNÁVKE NAD 59€

BodyRepair intenzívny olej na strie MINI 15 ml

Bežná cena 6,00 € Znížená cena 3,00 €
Dostupnosť: Skladom
-50%
SKU
602335

Intenzívny telový olej posilňuje prirodzenú bariéru pokožky, udržuje vlhkosť pokožky čím dodáva pokožke pružnosť a redukuje strie. Tento telový olej je špeciálne vyvinutý pre citlivú pleť, tiež vhodný pre pokožku náchylnú na alergie.

  + PODPORUJE ELASTICITU POKOŽKY
  - REDUKUJE STRIE

  Intenzívny telový olej od certifikovanej prírodnej dermokozmetiky DADO SENS posilňuje prirodzenú bariéru pokožky, udržuje vlhkosť pokožky a zlepšuje vzhľad pokožky. Pre namáhanú pokožku a strie. Spája v sebe kombináciu výnimočnej účinnosti a optimálnej kompatibility pokožky. Tento intenzívny telový olej je špeciálne vyvinutý pre citlivú pleť, tiež vhodný pre pokožku náchylnú na alergie.

  Prírodný extrakt z listov tasmánskej horskej papriky dodáva pokožke pružnosť a redukuje strie. Jojoba, mandľový olej a skvalén robia pokožku pružnou. Kombinácia prírodných rastlinných olejov vyhladzuje, vyživuje a chráni.

  Hlavné zložky:

  Tasmanol TM
  · Redukuje strie.
  · Pôsobí regeneračne a protizápalovo.

  SLNEČNICOVÝ OLEJ
  · Pôsobí výživne a vyhladzujúco.

  JOJOBOVÝ OLEJ
  · Má vlastnosti absorbujúce UV žiarenie.
  · Vyživuje a ochraňuje pokožku.

  dado sens dermokzmetika benefitydado sens dermokzmetika benefitydado sens dermokzmetika benefity

  DADO SENS Dermocosmetics - prírodná dermokozmetika založená na prírode s extrémne vysokými nárokmi na citlivú pokožku. Kvalita, čistota a bezpečnosť potvrdená certifikačnou organizáciou CSE "Certified sustainable economics".

  Vyhýbame sa neovereným a sporným látkam. Obsahuje 0% hliníkových solí, 0% živočíšnych výťažkov, 0% PEG, 0% minerálnych olejov, 0% parafínov, 0% syntetických glykolov, 0% silikónov, 0% ftalátov, 0% etanolamínov, 0% oxybenzónov, 0% formaldehydu, 0% syntetických vôní, 0% mikroplastov. Väčšina produktov je bez lepku a vegan!

  Podrobnosti
  SKU602335
  VýrobcaDADO SENS
  Write Your Own Review
  Hodnotený produktBodyRepair intenzívny olej na strie MINI 15 ml
  Your Rating