Čistenie pleti

Krásna pleť bez nepríjemných vedľajších efektov. Čistenie jemnej, citlivej pleti nebolo nikdy jednoduchšie. S dermokozmetikou Dado Sens zažijete jemné a šetrné čistenie citlivej, suchej, mastnej, čizačervenanej pokožky s kuperózou. Čistenie pokožky bez podráždenia so zanechaním skvelého pocitu čistoty a hydratácie – to je dosiahnutie rovnováhy čistiacimi prírodnými pleťovými produktami od dermokozmetiky Dado Sens.

10 položiek

 1. Čistiace tonikum pre mastnú, problematickú pokožku
  16,50 € / 150 ml
 2. Čistiace mlieko pre mastnú, problematickú pokožku
  12,90 € / 100 ml
 3. Pleťová čistiaca pena na citlivú pokožku
  13,50 € / 150 ml
 4. Čistiace pleťové mlieko na zrelú, citlivú pleť
  21,90 € / 150 ml
 5. VZORKA REGENERATION E krémový peeling
  1,50 € / 2 ml
 6. Krémový peeling mini na zrelú, citlivú pleť
  10,50 € / 15 ml
 7. Krémový peeling na zrelú, citlivú pleť
  34,90 € / 50 ml

10 položiek

Čistá pleť bez podráždenia, vyrážok a akné

Čistenie extrémne citlivej, suchej, či začervenanej pokožky s kuperózou je s dermokozmetikou Dado Sens maximálne efektívne a nanajvýš citlivé. Pleť rýchlo upokojí, očistí a dostane do rovnováhy. V prípade problematickej pokožky s akné je čistenie od prvého momentu veľmi jemné a upokojujúce. Pleť zbaví nečistôt a bráni vzniku nových vyrážok a čiernych bodiek. Pôsobí protizápalovo. Obsahuje látky s antimikrobiálnym účinkom, ktoré pleť nielen vyčistia, ale aj udržiavajú v rovnováhe.

Kozmetické prípravky na čistenie pleti od Dado Sens sú jedinečné produkty vytvorené z prvotriednych prírodných surovín, a to s ohľadom na životné prostredie a špecifické požiadavky citlivej, suchej pokožky, problematickej pokožky so sklonom k akné a začervenaniu.