Očné krémy

Očné okolie je oveľa tenšie a citlivejšie ako zvyšok tváre a preto si vyžaduje aj špeciálnu starostlivosť v podobe očného krému. Pokožka okolo očí je tenká, preto veľmi rýchlo stráca vodu a je náchylná na podráždenie, alergie, či dehydratáciu. Je dôležité voliť očné krémy vyvinuté dermatológmi Dado Sens, ktorí ich naformulovali tak, aby prenikli a účinkovali na jemnej a citlivej štruktúre kože v okolí očí a predchádzali tak podráždeniam, opuchom či vráskam.

4 položiek

 1. -7%
  Očný krém na suchú, atopickú pokožku
  Bežná cena 16,90 € / 15 ml Znížená cena 15,72 € / 15 ml
 2. -15%
  Očný krém na zrelú, citlivú pleť
  Bežná cena 23,90 € / 15 ml Znížená cena 20,32 € / 15 ml
 3. Očné fluid na citlivú pokožku
  17,90 € / 15 ml
 4. NOVÉ
  Očné obklady 4 x 2 ks
  24,50 € / 4 x 2ks

4 položiek

Prírodné očné krémy na vrásky aj opuchy, či upokojenie a regeneráciu

Prírodné očné krémy od dermokozmetiky DADO SENS sú špeciálne naformulované na základe špecifických potrieb pleti, napr. za účelom upokojenia podráždenia, začervenania, hydratácie, regenerácie, vyhladenia vrások či podpory tvorby kolagénu a elastínu, zmierňovania opuchov či tmavých kruhov pod očami. Účinnosť produktov je klinicky a dermatologicky potvrdená.

Treba si však dávať pozor pri výbere. Vyberajte si len prírodné produkty, overenú dermokozmetiku, ktorá okolie vašich očí nijako nezaťaží a zároveň nepodráždi vaše oči. Očné krémy Dado Sens okolie vašich očí upokoja, omladia, zregenerujú a dodajú stratenú vitalitu.