DORUČENIE A DARČEK ZADARMO KU KAŽDEJ OBJEDNÁVKE NAD 59€

Očné krémy

Očné okolie je oveľa tenšie a citlivejšie ako zvyšok tváre a preto si vyžaduje aj špeciálnu starostlivosť v podobe očného krému. Pokožka okolo očí je tenká, preto veľmi rýchlo stráca vodu a je náchylná na podráždenie, alergie, či dehydratáciu. Je dôležité voliť očné krémy vyvinuté dermatológmi Dado Sens, ktorí ich naformulovali tak, aby prenikli a účinkovali na jemnej a citlivej štruktúre kože v okolí očí a predchádzali tak podráždeniam, opuchom či vráskam.

Filter

4 položiek

na stránku
 1. Očný krém na zrelú, citlivú pleť proti vráskam REGENERATION E
  Hodnotenie:
  100%
  32,90 € / 15ml
 2. Očné obklady PROBALANCE na redukciu opuchov a tmavých kruhov pod očami 4x2 ks
  Hodnotenie:
  100%
  25,00 € / 4 x 2ks
 3. Očný krém na suchú, atopickú pokožku EXTRODERM
  Hodnotenie:
  84%
  22,90 € / 15ml
 4. Očné fluid na citlivú pokožku PROBALANCE
  Hodnotenie:
  100%
  19,90 € / 15ml
Filter

4 položiek

na stránku

Prírodné očné krémy na vrásky aj opuchy, či upokojenie a regeneráciu

Prírodné očné krémy od dermokozmetiky DADO SENS sú špeciálne naformulované na základe špecifických potrieb pleti, napr. za účelom upokojenia podráždenia, začervenania, hydratácie, regenerácie, vyhladenia vrások či podpory tvorby kolagénu a elastínu, zmierňovania opuchov či tmavých kruhov pod očami. Účinnosť produktov je klinicky a dermatologicky potvrdená.

Treba si však dávať pozor pri výbere. Vyberajte si len prírodné produkty, overenú dermokozmetiku, ktorá okolie vašich očí nijako nezaťaží a zároveň nepodráždi vaše oči. Očné krémy Dado Sens okolie vašich očí upokoja, omladia, zregenerujú a dodajú stratenú vitalitu.