PURDERM

VZORKA PURDERM línia pre mastnú, problematickú pokožku

1,50 € / 4x2 ml
Dostupnosť: Skladom
SKU
601062
Vzorka línie Purderm jemne čistí pokožku a zbavuje ju nedokonalostí, či akné.
  • Výrobok bez živočíšnych prísad a zložiek pochádzajúcich zo zvierat.
  • Certifikát zaručuje dodržiavanie najvyšších štandardov vo výrobe.
  • Patríme medzi spoločnosti, ktoré plnia trvalo udržateľné štandardy a trvalo udržateľný rozvoj, podporujeme ekonomiku a ekológiu a prácu v treťom svete.
  • Nepoužívame živočíšne výťažky alebo výrobky testované na zvieratách.
  • Spoločnosť s ekologicky udržateľnými výrobkami a službami.

+ PODPORUJE ČISTENIE
- REDUKUJE VYRÁŽKY, ZÁPALY

PURDERM poskytuje problémovej pleti dôkladnú čistiacu starostlivosť. Jemné ovocné kyseliny zabezpečujú antimikrobiálnu ochranu.

Vyrážky, komedóny (čierne bodky), rozšírené póry, či dokonca akné sa môžu objaviť nielen počas puberty, ale aj ako neskoré akné v dospelom veku, keďže pokožka - často v dôsledku hormonálnych zmien - produkuje nadmerné množstvo mazu a nie je v rovnováhe.

Starostlivosť PURDERM bola špeciálne vyvinutá tak, aby pokožku šetrne zbavovala nečistôt vďaka svojmu obsahu aktívnych látok s vyživujúcimi a protizápalovými účinkami. Dokáže tiež zabraňovať vzniku nových vyrážok alebo komedónov (čiernych bodiek). Pokožka sa tak postupne čistí, je vyváženejšia a udržiavaná

Kyselina mliečna a kyselina jablčná v produktoch PURDERM majú navyše antimikrobiálny účinok a zvyšujú rýchlosť obnovy buniek. Upokojujúce látky ako bisabolol a alatoín podporujú zlepšenie celkového stavu pokožky a môžu zabraňovať vzniku zápalov, spôsobených nečistotami.

Vzorka obsahuje:

ČISTIACE MLIEKO 2ml

Čistiace mlieko línie PURDERM od certifikovanej prírodnej dermakozmetiky DADO SENS jemne ošetruje problémovú pleť v každom veku až do hĺbky pórov. Jemne rozpustí zrohovatenú pokožku, uvoľní upchaté póry a podporí odplavovanie kožného mazu. Obsahuje jemné tenzidy, sorbitol a má priaznivé pH, ktoré pokožku čistia bez toho, aby ju vysušovali. Je vhodným doplnkom terapeutickej starostlivosti o akné a neskoré akné. Každodenné čistenie je vhodné aj pre mužov s mastnou pokožkou. ČISTIACE MLIEKO používajte ráno a večer. Aplikujte na navlhčenú pokožku, masírujte, až kým sa nevytvorí pena, počkajte minútu a opláchnite vlažnou vodou.

ČISTIACE TONIKUM 2ml
Čistiace tonikum z produktovej línie PURDERM od certifikovanej prírodnej dermakozmetiky DADO SENS výnimočne jemne ošetruje a čistí problémovú pleť v každom veku až do hĺbky. Čistiace pôsobenie znižuje tvorbu baktérií. Predchádza tvorbe vyrážok, uhrov a zabraňuje zápalom, ktoré sú spôsobené nečistotami. Obsahuje jemné ovocné kyseliny a sorbitol. Je šetrnou alternatívou vody po holení. Je vhodným doplnkom terapeutickej starostlivosti o akné a neskoré akné, vhodné aj pre citlivú pleť. Jemné ovocné kyseliny obsiahnuté v línii PURDERM zabezpečujú pleti antimikrobiálnu ochranu. ČISTIACE TONIKUM používajte ráno a večer po očistení pleti. Pomocou tampónov alebo končekmi prstov rovnomerne poklepkajte po tvári. Následne aplikujte Normalizačný krém alebo Intenzívny gél.

INTENZÍVNY GÉL 2ml
Intenzívny gél z produktovej línie PURDERM od certifikovanej prírodnej dermakozmetiky DADO SENS sa mimoriadne jemne stará o problémovú pokožkua pokožku s akné v každom veku. Šetrne otvára mazové žľazy a uvoľňuje upchaté póry, reguluje tvorbu kožného mazu. Zabraňuje vzniku vyrážok, čiernych bodiek a zápalu. Upokojuje pokožku a dodáva jej hydratáciu. INTENZÍVNY GÉL používajte ako sérum pred nanesením Normalizačného krému, aby ste predišli zápalu.

NORMALIZAČNÝ KRÉM 2ml
Normalizačný krém produktovej línie PURDERM od certifikovanej prírodnej dermokozmetiky DADO SENS sa mimoriadne jemne stará o problémovú pokožku a pokožku s akné v každom veku. Normalizačný krém šetrne otvára mazové žľazy a uvoľňuje, upchaté póry, zlepšuje tvorbu kožného mazu a zabraňuje vzniku vyrážok, čiernych bodiek a zápalu. Upokojuje pokožku a dodáva jej hydratáciu. Obsahuje jemné ovocné kyseliny, bisabolol a alantonín. Je vhodnou voľbou aj pre citlivú pleť a ako doplnok terapeutickej starostlivosti o akné a neskoré akné. Ideálny aj pre mužov s mastnou pokožkou. NORMALIZAČNÝ KRÉM aplikujte jemne a rovnomerne na tvár ráno a večer po očistení pleti.

Podrobnosti
SKU601062
UrčenieTvár
EAN4011140212105
VýrobcaDADO Cosmed GmbH.
Produktová líniaPURDERM
Typ pletiMastná pokožka, akné, neskoré akné
Balenie4x2 ml
Write Your Own Review
Hodnotený produktVZORKA PURDERM línia pre mastnú, problematickú pokožku
Your Rating
      Odporúčané produkty