TOP štyri produkty pre citlivú pleť alebo nadčasové produkty z dermokozmetiky

TOP štyri produkty pre citlivú pleť alebo nadčasové produkty z dermokozmetiky

PRODUKTOVÝ SVET
27. septembra 2022

Veľmi suchá pokožka, napríklad s neurodermatitídou, sa vďaka pleťovej kúre môže doslova nabažiť! Intenzívna kúra rozmaznáva suchú pokožku na tvári, krku a dekolte obzvlášť intenzívnou, jemnou starostlivosťou. Kúra presahuje každodennú rutinnú starostlivosti pomocou krémov a podobných produktov.

TOP štyri produkty pre citlivú pleť alebo nadčasové produkty z dermokozmetiky

Predstavujeme TOP štyroch špecialistov na intenzívnu starostlivosť o citlivú pokožku.

1. EXTRODERM INTENZÍVNA PLEŤOVÁ KÚRA

Veľmi suchá pokožka, napríklad s neurodermatitídou, sa vďaka pleťovej kúre môže doslova nabažiť! Intenzívna kúra rozmaznáva suchú pokožku na tvári, krku a dekolte obzvlášť intenzívnou, jemnou starostlivosťou. Kúra presahuje každodennú rutinnú starostlivosti pomocou krémov a podobných produktov. Omega komplex s inka omega olejom, olejom zo semien boráku lekárskeho a vitamínom F podporuje schopnosť pokožky zadržiavať vlhkosť a posilňuje jej prirodzenú odolnosť. Mimochodom: Nový aktívny komplex oleja zo semien boráku lekárskeho, oleja z orechov inka a vitamínu F je teraz zahrnutý aj ako hlavná aktívna zložka radu v štyroch ďalších produktoch EXTRODERM.

VEDELI STE,ŽE

Vedeli ste, že každá koža sa môže stať kedykoľvek citlivou alebo alergickou ? Stačí, že ju dlhodobo vystavujete nesprávnej alebo nedostatočnej starostlivosti, oslabí sa ochranný plášť, čím sa zvýši citlivosť a riziko vzniku alergií. Ak odrazu netolerujete vašu klasickú kozmetiku, trápi vás neustále pnutie, svrbenie či dokonca pálenie, je načase siahnuť po špeciálnych dermatologických prípravkoch.

2. SENSACEA PLEŤOVÁ MASKA

Táto jemná maska ​​hydratuje precitlivenú pokožku tváre, ktorá má tendenciu červenať, kuperózovať alebo vykazuje prvé príznaky rosacey. V krátkom čase redukuje ľahké až stredné začervenanie, chladí a zabezpečuje, že pokožka je menej horúca. Pri pravidelnom používaní vysoko účinné ošetrujúce zložky ako sladké drievko, aloe vera a fialové červené riasy dlhodobo upokojujú podráždenú pokožku.

3. REGENERATION E KRÉMOVÁ MASKA

Revolučný prírastok do nášho radu REGENERATION E proti starnutiu poskytuje citlivej pleti dodatočnú intenzívnu starostlivosť. Krémová maska ​​poskytuje upokojujúcu vlhkosť a redukuje vrásky. Pleť upokojuje a dodáva jej vitálny, svieži vzhľad. Jemne pôsobí proti predčasnému starnutiu pleti a zároveň podporuje ochranný systém pleti. S komplexom Ectoin proti starnutiu, biotínom a extraktom z koreňa sladkého drievka.

TIP

Nezabúdajte, že pokožka na krku je rovnako tenká a citlivá, ako tá okolo očí. Podobne je to aj s dekoltom, na ktorom sa viditeľne prejavuje starnutie, preto vždy pri ošetrení tváre používajte prípravky rovno aj na krk a dekolt. Zvlášť je to nutnosť pri anti-aging starostlivosti.

4. LIPCARE INTENZÍVNY BALZAM NA PERY

starostlivost o pokozku tipy

Istým spôsobom sú pery prirodzene obzvlášť citlivé, pretože v ich koži nie sú žiadne mazové ani potné žľazy. Ľudia s citlivou pokožkou potrebujú zvýšenú pozornosť a rozumnú kombináciu olejov a vlhkosti. LIPCARE INTENZÍVNY BALZAM NA PERY

sa jemne a dlhodobo stará o citlivú pokožku suchých a popraskaných pier. Bambucké maslo a organický ricínový olej vyhladzujú drsné pery a zachovávajú vlhkosť pokožky.

Odporúčané produkty
Súvisiace články