Kozmetika pre vaše oči

Pravidelná starostlivosť o oči a očné okolie slúži ako účinná prevencia proti podráždeniu a predčasným prejavom starnutia. Správne zvolený očný krém a prírodné dermatologické prípravky na líčenie očí a rias dokážu hotové zázraky. Oči rozžiaria, vyživia, upokoja a eliminujú tvorbu vrások. Prírodné produkty z línie Dado Sens sú nedráždivé, hypoalergénne a vhodné aj na vysoko citlivú hypersenzitívnu pokožku.

Filter

6 položiek

na stránku
 1. Hypersenzitívna maskara BLACK
  Hodnotenie:
  91%
  19,00 € / 10ml
  Vypredané
 2. Očný krém na zrelú, citlivú pleť proti vráskam REGENERATION E
  Hodnotenie:
  100%
  24,00 € / 15ml
 3. -20%
  Očný krém na suchú, atopickú pokožku EXTRODERM
  Hodnotenie:
  100%
  Bežná cena 17,00 € / 15ml Znížená cena 13,60 € / 15ml
 4. -15%
  Novinka
  Hypersenzitívny korektor
  Hodnotenie:
  100%
  Bežná cena 21,00 € / 4,5g Znížená cena 17,85 € / 4,5g
 5. Očné fluid na citlivú pokožku PROBALANCE
  Hodnotenie:
  100%
  18,00 € / 15ml
 6. PROBALANCE Očné obklady 4 x 2 ks
  Rating:
  0%
  25,00 € / 4 x 2ks
Filter

6 položiek

na stránku

Hypersenzitívna očná starostlivosť a dekoratívna kozmetika

Extra citlivá, hypersenzitívna pokožka si žiada výnimočnú opateru. Voľba vhodného krému na okolie očí sa ukazuje ako kľúčová. Obzvlášť ľudia s veľmi jemnou pokožkou so sklonom k začervenaniu a podráždeniu by mali uprednostniť prípravky s prírodným neutrálnym certifikovaným zložením. Očné fluid a očný krém na citlivú, suchú a zrelú pleť okolie očí nevysušujú a sú ideálnym doplnením komplexnej starostlivosti o tvár. Stopercentne prírodné zloženie overenej dermokozmetiky očné okolie nedráždi, pôsobí regeneračne, liečivo, upokojujúco a má omladzujúce účinky.

Hypersenzitívny korektor neutralizuje a prekrýva nerovnosti citlivej pokožky a zvýrazňujúca prírodná hypersenzitívna maskara dokonale vyzdvihuje a predlžuje riasy, zároveň pôsobí upokojujúco a hypoalergénne.