DORUČENIE A DARČEK ZADARMO KU KAŽDEJ OBJEDNÁVKE NAD 59€

Anti-pigmentačné sérum 50 ml + Opaľovacie fluid SPF 30 ZADARMO

Hodnotenie:
100%
Bežná cena 47,90 € / 50 ml + 25 ml Znížená cena 33,53 € / 50 ml + 25 ml
Dostupnosť: Skladom
-30%
SKU
603186

Exkluzívna sada s produktom ZADARMO. Prémiová starostlivosť, ktorá je ideálnou voľbou na ochranu pleti pred tvorbou pigmentových škvŕn. Jedinečné prírodné aktívne látky, ktoré vašu pleť rozjasnia.

  • Výrobok neobsahuje lepok.
  • Výrobok bez živočíšnych prísad a zložiek pochádzajúcich zo zvierat.
  • Patríme medzi spoločnosti, ktoré plnia trvalo udržateľné štandardy a trvalo udržateľný rozvoj, podporujeme ekonomiku a ekológiu a prácu v treťom svete.
  • Spoločnosť s ekologicky udržateľnými výrobkami a službami.

Sada Anti-pigmentačné sérum 50 ml + Opaľovacie fluid SPF 30 ZADARMO

Pravidelným používaním produktov sady sa redukujú starecké a pigmentové škvrny. Koreňa sladkého drievka inhibuje proces pigmentácie a znižuje syntézu melanínu. Hydratačná kyselina hyalurónová a vyživujúce bambucké maslo tiež chránia prirodzenú kožnú bariéru. S komplexom SymUrban™ ponúka DADO SENS SUN dermatologicky vyvinutú ochranu pred slnkom pre citlivú pokožku náchylnú na alergie. Vhodné pre citlivú pokožku s vysokými nárokmi.

Hlavné výhody sady:

  • Má hydratačný a výživný účinok.
  • UV ochrana.
  • Ochrana buniek.

Set obsahuje:

Anti-pigmentačné sérum 50 ml obsahuje množstvo jedinečných aktívnych látok, ktoré pomáhajú rozjasňovať a redukovať viditeľnosť pigmentových škvŕn. Môže byť použité na tvár, krk a dekolt. Jeho pravidelné používanie môže pomôcť zlepšiť vzhľad pleti a dodávať jej rovnomerný tón.

Opaľovacie fluid SPF 30 25 ml od prírodnej dermokozmetiky DADO SENS, určené na citlivú pokožku a pokožku náchylnú k slnečným alergiám a fotodermatóze, tiež pre ľudí trpiacich rosaceou a akné.


dado sens dermokozmetika benefitydado sens dermokozmetika benefitydado sens dermokozmetika benefity
DADO SENS Dermocosmetics - prírodná dermokozmetika založená na prírode s extrémne vysokými nárokmi na citlivú pokožku. Kvalita, čistota a bezpečnosť potvrdená certifikačnou organizáciou CSE "Certified sustainable economics".

Vyhýbame sa neovereným a sporným látkam. Obsahuje 0% hliníkových solí, 0% živočíšnych výťažkov, 0% PEG, 0% minerálnych olejov, 0% parafínov, 0% syntetických glykolov, 0% silikónov, 0% ftalátov, 0% etanolamínov, 0% oxybenzónov, 0% formaldehydu, 0%

Podrobnosti
SKU603186
EAN4011140217339
VýrobcaDADO SENS
Balenie50 ml + 25 ml
KategóriaSady a sety
Write Your Own Review
Hodnotený produktAnti-pigmentačné sérum 50 ml + Opaľovacie fluid SPF 30 ZADARMO
Your Rating